UKS Sanchin na Przystani Marki

Krzysztof Bychowski UKSSanchin

 23 czerwca 2009    22:29

Przystań Marki 2009W dniu 06.06.2009 r. w parku miejskim w Markach po raz kolejny wystartował festyn pod nazwą ?PRZYSTAŃ MARKI?. Jednym z punktów bogatego repertuaru artystycznego był pokaz przygotowany przez zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego SANCHIN działającego przy Szkole Podstawowej nr 1. Młodzi adepci Karate Do zaprezentowali przed publicznością swoje umiejętności wykonując techniki podstawowe i kombinacje oraz walki aranżowane. Widowiskowym punktem była prezentacja technik na przyrządach treningowych oraz walka w pełnym kontakcie z wykorzystaniem protektorów. Na zakończenie instruktorzy zaprezentowali formę mistrzowską Shisochin oraz wykorzystanie jej w samoobronie. Po pokazie uczestnicy otrzymali od organizatorów talony na smaczny ciepły posiłek. DZIĘKUJEMY !!!

Występ dzieci trenujących Goju Ryu Karate Do spotkał się dużym zainteresowaniem rodziców i spostrzeżeniem, że jest to ciekawy i aktywny sposób spędzania wolnego czasu.

Prezes UKS SANCHIN
Monika Wysocka

Galeria

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry