Zbiórka zakończona. Dary dla Polaków już we Lwowie.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 25 maja 2017    09:49

Szanowni Państwo, zakończyła się zbiórka żywności dla najbardziej potrzebujących Polaków na Wschodzie, zorganizowana przez Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA".

Dziękujemy serdecznie wszystkim tym z Państwa, którzy aktywnie włączyli się w naszą akcję, a w szczególności dziękujemy za przekazane dary członkom z Uniwersytetu III Wieku w Markach, Stowarzyszeniu Pro Memoria, Paniom: Wiśniewskiej, Dzieciątko, Kurek,Wojtyńskiej oraz klientom i właścicielce sklepu - Alicji Piękoś , a także wszystkim tym, którzy prosili o anonimowość.

Szanowni Państwo,

dary zostaną przekazane Polakom na Wschodzie w dniu 25 maja br. przez uczestników II Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Warszawa - Monte Cassino, który kończy swój bieg we Lwowie. Relacja z przekazania darów zostanie opublikowana w późniejszym terminie o czym zostaniecie Państwo poinformowani odrębnym postem.

Dodatkowo informujemy, iż w naszą zbiórkę aktywnie włączyli się także mieszkańcy Dąbrówki, którzy zorganizowali w 4 punktach gminy (kościele, szkole podstawowej, gimnazjum i Gminnym Ośrodku Kultury) miejsca odbioru produktów. Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Beredzie i Pani Dorotce Banaś za rozpropagowanie akcji. Zawsze można na Was liczyć.

Łącznie przygotowano 19 kartonów produktów spożywczych i środków chemicznych.

Galeria

zdjecie: 100380
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
zdjecie

Tomasz Paciorek

Strzelec wyborowy Tireur Delite 2e REI Legion Etrangere Francaise.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry