25 maja 2017    17:11

Zbliżający się Dzień Matki był okazją do spotkania  z pierwszakami ze Szkoły Podstawowej Sióstr Rodziny Maryi w Markach. Jest to szczególny i najpiękniejszy dzień w roku.  W tym to dniu Mamy obchodzą swoje święto, a dzieci mogą okazać  im swoją miłość i szacunek. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, kiedy po raz pierwszy na świecie, ale i  w Polsce  zaczęto obchodzić Dzień Matki. Z tej okazji wysłuchaliśmy też pięknych wierszy m. in. "Bukiecik dla mamy",  "Piękny dzień",   "Moja mama",  "Wbrew zasadom", "Po co na świecie jest mama?".  Podczas spotkania  dzieci mogły wypowiedzieć się na temat -za co kochamy nasze mamy? - a napisy umieszczały na ogromnym sercu, które będzie można obejrzeć na bibliotecznej wystawce.

Na zakończenie spotkania uczestnicy namalowali piękne kwiaty dla swoich mam.

Korzystając z okazji  - wszystkim mamom życzymy wszystkiego najlepszego przez cały rok.

Galeria

zdjecie: 100408
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry