III Marecka Noc Muzeów w Bibliotece Publicznej Miasta Marki.

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 26 maja 2017    17:48

Miłośnicy nocnej imprezy 20 maja między 18:00 a 22:00 w Bibliotece Publicznej Miasta Marki mieli okazję obejrzeć i dotknąć, a nawet poużywać nietypowych eksponatów z nietypowego muzeum. 

Mubabao, czyli Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści  to muzeum tradycji słowa mówionego. Michał Malinowski - kustosz Mubabao - jest pisarzem, opowiadaczem, pedagogiem i podróżnikiem. W czasie III Mareckiej Nocy Muzeów, otoczony bajkostworami (duże, miękkie, kolorowe poduchy) i naszymi małymi gośćmi wypełnił ich czas opowieściami z całego świata. A że opowiada jak nikt inny - one słuchały, jak tylko dzieci słuchać potrafią. Same również tworzyły bajki budując zamki z klocków czy tworząc papierowe teatrzyki, w których odgrywały historie przez siebie wymyślone. W zabawie brali udział również rodzice - szczególnym wymiarem działalności Michała Malinowskiego jest aktywizowanie rodziny do wspólnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu.
Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z muzealnej nocy.

Galeria

zdjecie: 100523
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry