Akcja zbiórki używanych zabawek zakończona sukcesem!

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 31 maja 2017    13:18

Muszę przyznać, że liczba zebranych zabawek, książek, gier, puzzli oraz bajek, które trafią do najbardziej potrzebujących mareckich dzieci ? przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Efekty akcji będą z pewnością zauważalne poprzez uśmiechy na buziach wszystkich obdarowanych dzieci, a okazja ku temu znakomita ? Dzień Dziecka 2017!

To właśnie w poniedziałek wszystkie zgromadzone dary zostały odebrane z wyznaczonych punktów, a następnie przeszły segregację od strony ich stanu wizualnego i technicznego. W miarę możliwości staraliśmy się wyeliminować wszystkie wadliwe zabawki, których należy przyznać było stosunkowo niewiele. Już dziś wszystko trafi do mareckiego OPS-u, który zajmie się dystrybucją zebranych darów do potrzebujących dzieci z terenu naszego miasta.Z tego miejsca, dziękujemy Wszystkim Mieszkańcom Marek, którzy włączyli się w naszą akcję, dziękujemy Wam za Wasze wielkie serca! Dziękujemy Wam, że nie jesteście obojętni!

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom: Miasto Marki Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach @AuchanMarki Księgarnia ELPAT Zabawki Cynka Sklep GLOBI-MiraMar Sklep Krys-Mar Wesoła Lokomotywa Chatka Puchatka Niepubliczne Przedszkole nr 4 oraz wszystkim mareckim szkołom podstawowym.

Dziękujemy również patronom medialnym akcji: Radio FAMA Wołomin 94,7 FM Życie Powiatu na Mazowszu WWL24 Tuba Marek Ekspres Marecki

Podziękowania kierujemy także do Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki za objęcie naszej akcji honorowym patronatem.

Na końcu chciałbym podziękować wszystkim członkom naszego stowarzyszenia za zaangażowanie, a w szczególności: Agnieszka GryżewskaPiotr Gryżewski Magdalena Leszczyńska Marcin Werelich Ewa FabiszewskaJacek Łukasiak Robert Sobecki Marzanna Resko-zachara Tomasz Romanik

Szczególne podziękowania należą się również Pani Dyrektor Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach ? Magdalena Rogalska-Kusarek

Jeśli kogoś pominąłem, to bardzo przepraszamy i obiecujemy szybkie uzupełnienie powyższego tekstu.Galeria

zdjecie: 100830
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry