O Rajdzie Motocyklowym Warszawa - Monte Cassino na antenie TVP Polonia.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 1 czerwca 2017    10:45

Szanowni Państwo, zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do obejrzenia audycji o II Międzynarodowym Motocyklowym Rajdzie Warszawa - Monte Cassino, którego organizatorem było Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA".

O Rajdzie na antenie TVP Polonia opowiadają: Dariusz Chmielewski - komandor RajduKrzysztof Banaś wicekomandor RajduArtur Rytel-Andrianik - kwatermistrz Rajdu oraz uczestnicy - Klaudia Chmielewska i Mariusz Siwiecki.

Rajd wyruszył z Warszawy 12 maja 2017 r. , a zakończył swój bieg we Lwowie 25 maja 20107 r. Motocykliści przez 2 tygodnie pokonali blisko 7 500 km. Odwiedzili 7 państw. We Lwowie przekazali dary rodzinom polskim zebrane wcześniej w zorganizowanej zbiórce.

Link do audycji KLIKNIJ TUTAJ

Jednocześnie informujemy, iż w najbliższy poniedziałek, tj. 5 czerwca br. w TVP 1 o godz. 16:25 w programie pt. "Obserwator" zostanie wyemitowany reportaż o Polakach mieszkających na Wschodzie oraz o pomocy rzeczowej i finansowej, którą przekazali uczestnicy Rajdu.

Galeria

zdjecie: 100855
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry