Pewne zwycięstwo z Amurem Wilga i wysoka porażka z Bobrem Tłuszcz

Marcin Boczoń Marcovia

 2 czerwca 2017    15:06Z nieba do piekła - tak w skrócie można podsumować to, co wydarzyło się w ostatnich dwóch ligowych spotkaniach Marcovii. W minioną sobotę podopieczni Konrada Kucharczyka rozgromili przy Wspólnej 12 Amur Wilga 8:0. W środę natomiast ulegli na wyjeździe Bobrowi Tłuszcz aż 7:1.


Rozmiar zwycięstwa nad Amurem nie był dla nikogo zaskoczeniem. Wysoka porażka z Bobrem już niestety tak. Nawet walczący o utrzymanie gospodarze byli mocno zdziwieni z jaką łatwością przychodzi im pokonywanie Łukasza Bestrego. Tak słabo wyglądającej Marcovii jak w meczu z drużyną Tomasza Wojdyny nie widzieliśmy od lat. Sezon wprawdzie zbliża się ku końcowi, ale za chwilę może się okazać, że nawet drugie miejsce w tabeli niepostrzeżenie się oddali. Okazją do szybkiej rehabilitacji będzie najbliższe ligowe starcie z Legionem Warszawa. Niestety Marcovia podejdzie do tego pojedynku w mocno okrojonym składzie. Po meczu w Tłuszczu kadra zespołu Konrada Kucharczyka nie wygląda zbyt licznie. Za kartki pauzować będą Michał Grykałowski, Bartłomiej Świniasrki i Tobiasz Strąpoć. Grono kontuzjowanych powiększyło się natomiast o Marcina Rojka i Adriana Rowickiego. Pod znakiem zapytania stoi także występ Piotra Bieleckiego. Sztab medyczny Marcovii będzie robił wszystko żeby postawić na nogi chociaż kilku zawodników. W przeciwnym wypadku szkoleniowiec klubu z Marek będzie miał problem z zebraniem pełnej jedenastki.

Galeria

zdjecie: 100913
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry