Wielkie Derby, czyli mecz odbojów: Marcovia Marki - Wicher Kobyłka na 50 urodziny naszego miasta!

START:    10 czerwca 2017

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 4 czerwca 2017    22:10

Miło nam poinformować, że z okazji wielkiego święta naszego miasta, czyli 50-lecia nadania Markom praw miejskich (1 stycznia 1967 r.) - odbędzie się mecz oldbojów: Marcovia Marki - Wicher Kobyłka! Nastąpi to w najbliższą sobotę, tj, 10 czerwca, o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Wspólnej w Markach

Spotkanie zostanie zorganizowane przy ścisłej współpracy naszego stowarzyszenia z Marcovią Marki oraz Miastem Marki. Oczywiście nie możemy również zapominać o Wichrze Kobyłka, który przyjął zaproszenie do rozegrania tego wyjątkowego meczu, za co już dziś serdecznie dziękujemy. Mecz odbędzie się przy wsparciu naszych partnerów: Auchan Marki oraz Księgarni ELPAT - również pięknie dziękujemy!

Sobotnie rozgrywki będą doskonałą okazją do spotkania się zawodników Marcovii i Wichru, którzy na przełomie ostatnich kilkunastu, a czasem kilkudziesięciu lat reprezentowali barwy swoich klubów. W Pięćdziesiąte urodziny naszego miasta idealnie wpisuje się działalność klubu Marcovii. W czasie tych wszystkich lat - setki rozegranych meczów, tysiące kibiców zgromadzonych na trybunach i wiele niezapomnianych wspomnień!

Mecz oldbojów zostanie rozegrany w systemie 2 x 30 minut z 15 minutową przerwą, podczas której zostaną przeprowadzone konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Sędzią spotkania będzie doświadczony sędzia Lotto Ekstraklasy. Zawodnicy wystąpią w specjalnie na tę okazję przygotowanych koszulkach, a po zakończonym spotkaniu otrzymają pamiątkowe medale.

Postaramy się sprawić, aby ten wyjątkowy mecz był niezapomnianym widowiskiem, zarówno dla Mieszkańców Marek, jak i samych Zawodników. Już dziś serdecznie zapraszamy!

WIELKIE DERBY WWW

50_l_akceptacja_marki.jpg

Galeria

zdjecie: 100929
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry