POKAZ GOJU RYU KARATE DO JUNDOKAN

Piotr Wysocki UMMarki UKSSanchin

 6 czerwca 2017    11:44


W dniu 4 czerwca zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "SANCHIN" uczestniczyli w programie artystycznym w trakcie zorganizowanego Pikniku "Dzień Rodziny" wykonując techniki Goju Ryu Karate Do Jundokan. Podczas pokazu zaprezentowali podstawowe uderzenia, bloki i kopnięcia na zróżnicowanym poziomie, formy Saifa i Seiyunchin oraz wolnej walki czyli Randori. Pokaz oglądała licznie przybyła na festyn publiczność marecka i nagrodziła młodych Karateka brawami. Na zakończenie każdy uczestnik pokazu wybrał się z Panią Prezes na lody...Dziękujemy po raz kolejny RODZICOM, to czwarty pokaz w bardzo krótkim czasie więc i obciążenie dla maluchów znaczne.Sekretarz UKS "SANCHIN"Piotr Wysockifoto: Anna Męczyńska


Galeria

zdjecie: 101209
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry