Pierwszy zespół Marcovii zremisował z Legionem Warszawa

Marcin Boczoń Marcovia

 8 czerwca 2017    21:13Pierwsza drużyna Marcovii Marki zremisowała na wyjeździe z Legionem Warszawa. Braki kadrowe przyczyniły się do trudności z pokonaniem znacznie niżej notowanego przeciwnika.


Prowadzona przez Konrada Kucharczyka pierwsza drużyna Marcovii zremisowała na wyjeździe ze znacznie niżej notowanym Legionem Warszawa 2:2. Na listę strzelców wpisali się dwaj środkowi obrońcy - Radosław Mędrzycki i Piotr Bielecki. Olbrzymie braki kadrowe spowodowały, że trener Marcovii musiał skorzystać z kilku zawodników występujących w drużynie rezerw. W wyjściowym składzie naszego zespołu pojawili się m.in. Damian Mogielnicki (bardzo udane zawody w jego wykonaniu) i Jan Ziobro. W drugiej części meczu na placu gry pojawił się natomiast Aleksander Kraśnicki. Niestety mimo wsparcia z "dwójki" nie udało się wywieźć z Warszawy kompletu punktów. Obydwie drużyny mogły pokusić się o zwycięstwo, ale mimo wielu okazji pojedynek zakończył się zasłużonym remisem. Teraz przed Marcovią domowe spotkanie z Sokołem Celestynów, które zostanie rozegrane 10 czerwca o godz. 11:00.


Skład Marcovii:


Bestry - Pękała, Mędrzycki, Bielecki, D. Mogielnicki - Dulat, A. Pietrucha, Ziobro (56 M. Rogalski), Ochman, Dałek (56 Kraśnicki) - Sieczko

Galeria

zdjecie: 101310
fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry