Msza Święta w intencji mieszkańców Marek

START:    11 czerwca 2017

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 9 czerwca 2017    10:24

Ks. Proboszcz Kazimierz Sztajerwald oraz Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii p.w. Świętego Izydora w Markach zapraszają na Uroczystą Mszę Świętą dziękczynno-błagalną przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny i Św. Izydora do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę dla Mieszkańców naszego miasta. W 50. rocznicę nadania praw miejskich Miastu Marki.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w niedzielę, 11 czerwca o godzinie 9.00 do kościoła p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, parafii p.w. Świętego Izydora.

Informacja: Marek Kroczek, Prezes Akcji Katolickiej Marki

Galeria

zdjecie: 101335
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry