Fundacja Otwarte Serce na Dniach Marek

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 9 czerwca 2017    16:55

Obchodzimy w ten weekend w dniach 9-11 czerwca wielkie święto naszej miejskiej społeczności - 50-lecie Marek. Nie tam zabraknąć naszej Fundacji. Koncerty, wystawa, stoisko z rękodziełem - to tylko część naszego udziału w Dniach marek. Zapraszamy serdecznie!
www.otwarteserce.pl
Niedziela 11 czerwca 2017
-----------------------------
14.30-15.00 Koncerty OPEN HEART i MASTERRIFF
Młodzieżowe zespoły rockowe działające przy Fundacji Otwarte Serce

OPEN HEART
www.facebook.com/openheartmarki
MASTERRIFF
https://www.facebook.com/Halftime-673170096194203/?fref=mentions

14.30-19.00 WYSTAWA FOTOGRAFII "W KRAINIE LALEK"

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotograficzną stworzoną przez młodzież związaną z Fundacją Otwarte Serce pod kierunkiem wychowawców (Katarzyna Szczęsna, Marcin Ciepieniak).
Prace powstały na zajęciach artystycznych w ramach projektu "Inwestycja w młodych - inwestycja w przyszłość", które odbyły się w ferie zimowe.
Zajęcia współfinansowane sa przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w kooperacji z Gminą Miasto Marki

14.30-19.00 GALERIA OTWARTE SERCE
http://www.galeriaotwarteserce.pl/

Galeria Otwarte Serce to miejsce, w którym można nabyć rękodzieło stworzone w Centrum Integracji Społecznej, naszej placówce w której pomagamy młodym bezrobotnym zdobyć zawód i umiejętności przydatne w poszukiwaniu pracy.
Odjazdowe torby, kolorowe poduszki - sówki, kotki, kurki, świeczniki, piękna biżuteria. Znajdzie się tu coś dla Waszych maluchów - lalki z materiału, drewniane ekologiczne domki dla lalek. Własne oryginalne projekty szyte w małych seriach, ciekawa stylistyka, ręczne wykonanie, ekologiczne materiały. Realizujemy też zamówienia indywidualne detaliczne i hurtowe, poprawki krawieckie i naprawy szewskie
Zapraszamy serdecznie!

W ramach Akademii Wolontariatu nasza młodzież pomoże w organizacji koncertów oraz udokumentuje Dni Marek.
Zajęcia współfinansowane sa przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w kooperacji z Gminą Miasto Marki.

www.otwarteserce.pl

Galeria

zdjecie: 101345
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry