Wielkie Derby już za nami, czyli mecz oldbojów Marcovii i Wichru!

Arkadiusz Werelich Marcovia PowiatWołomiński

 13 czerwca 2017    15:15

sobotnie popołudnie 10 czerwca 2017 roku, o godz. 14:00 został rozegrany mecz oldbojów Marcovii Marki i Wichru Kobyłka. Spotkanie odbyło się w ramach obchodów 50-lecia Nadania Praw Miejskich naszemu miastu, a jednym z współorganizatorów było Stowarzyszenie Projekt Marki. Oczywiście całe przedsięwzięcie nie mogłoby się odbyć bez dwóch pozostałych współorganizatorów, czyli Marcovii Marki i Miasta Marki oraz partnerów wydarzenia - Auchan Marki i Księgarni Elpat, za co serdecznie dziękujemy.

Jak się okazało zespół Marcovii był bardzo gościnny dla Wichru, ponieważ spotkanie zakończyło się wygraną gości 1:7. Oczywiście nie wynik sportowy był w tym przypadku najważniejszy, a dobra zabawa oraz okazja dla spotkań po latach dla zawodników obydwu drużyn. Trzeba w tym miejscu podkreślić, że mimo uciążliwego upału zawodnicy dali z siebie wszystko, a widok przemoczonych koszulek był tego najlepszym dowodem. Wielki szacunek dla każdego z piłkarzy za tak wspaniałe zaangażowanie!

W trakcie przerwy zostały przeprowadzone konkursy z nagrodami dla kibiców, a po końcowym gwizdku każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal. Wśród osób nagradzających: Pan Jacek Orych - burmistrz Marek, Arkadiusz Werelich - prezes Projekt Marki, a także Ewa Fabiszewska - członek Projekt Marki. Ogromne podziękowania za wkład organizacyjny kierujemy na ręce Konrada Króla - przedstawiciela Marcovii Marki, ale również członka Projekt Marki oraz Marcina Boczoń - przedstawiciela Marcovii Marki. Dziękujemy także Tubie Marek za relację video.

Prowadzącym całe wydarzenie był Artur Rola - prezes Wichru Kobyłka.

Pięknie dziękujemy wszystkim tym osobom, dzięki którym ten fantastyczny mecz mógł się odbyć! Niezapomniane emocje, sportowa rywalizacja oraz przyjacielskie relacje między klubami Marcovii i Wichru - to wszystko na zawsze wpisze się w historię klubu ze Wspólnej oraz  Miasta Marki.Galeria

zdjecie: 101630
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
fot. 33
fot. 34
fot. 35
fot. 36
fot. 37
fot. 38
fot. 39
fot. 40
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry