Festyn w Marianowie z udziałem Markowian.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 14 czerwca 2017    10:57

Szanowni Państwo, w dniu 10 czerwca br. na zaproszenie sołtysa wsi Marianów - Pani Moniki Kryszkiewicz oraz radnej okręgu Dręszew-Marianów - Pani Reginy Łukasiewicz członkowie Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" oraz motocykliści z Międzynarodowego Rajdu Warszawa - Monte Cassino wzięli udział w festynie pod nazwą: "Rodzina to najlepsza drużyna".

Po okolicznościowych przemówieniach, prelekcję na temat Rajdu oraz zbiórki darów dla Polaków na Wschodzie wygłosił wicekomandor rajdu - Krzysztof Banaś (na zdjęciu z mikrofonem). W uznaniu za działania naszego Stowarzyszenia otrzymaliśmy dyplom i pamiątkowe medale, za które serdecznie dziękujemy.

Następnie rozpoczęła się biesiada przy rytmach tanecznej muzyki i bogato zastawionym stołem, na którym królowała wiejska grochówka. Dzieci nie mogły doczekać się przejażdżki motocyklami. Nasz kolega Artur Rytel-Andrianik miał największe powodzenie. Kursował w tę i z powrotem sprawiając frajdę zgromadzonym dzieciom, ale także rodzicom, którzy fotografowali swoje pociechy na nowoczesnych maszynach, do których z pewnością należał motor Grzegorza Staniszewskiego z BLACK DOG - zajmującego się m.in designem motocyklowym. Słodycze od Stowarzyszenia dla najmłodszych uczestników biesiady rozdawał - Robert Mielczarek.

Galeria

zdjecie: 101707
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry