Spotkanie z senatorem Janem Żarynem i posłem Jackiem Sasinem. Zapraszamy!

START:    3 lipca 2017

Tomasz Paciorek PISMarki StowarzyszenieMPS

 23 czerwca 2017    12:27

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatorów: Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" i Komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Markach zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na spotkanie z parlamentarzystami - Senatorem Janem Żarynem i Posłem Jackiem Sasinem.

Spotkanie odbędzie się 3 lipca 2017 r. w poniedziałek o godz. 19:00 w Pałacyku Briggsów w Markach przy Al. Marsz. J. Piłsudskiego 96 (Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Markach).
Tematami spotkania będą m.in: bieżąca polityka, realizacja programu Prawa i Sprawiedliwości oraz dotychczasowe sukcesy, jak również i nadchodzące wyzwania.


Zapraszamy serdecznie!
Galeria

zdjecie: 101864
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry