SINGIN` BIRDS wybrzmią w Markach

MOK Marki MOK UMMarki

 26 czerwca 2017    01:10

Zapraszamy do PTASZARNI
Koncert SINGIN` BIRDS
2 lipca (niedziela) godz. 18.00 PARK MIEJSKI
w ramach akcji: NA WEEKEND ZOSTAJĘ Z RODZINĄ W MARKACH

SINGIN` BIRDS to trio wokalne, którego znakiem rozpoznawczym jest retro stylistyka oraz brzmienie głosów w bliskiej harmonii. Joanna Czarkowska, Dominika Kasprzycka-Gałczyńska oraz Dominika Dulny poznały się w szkole muzycznej, a ich wspólne pasje i miłość do muzyki zaowocowały niezwykłą współpracą, która trwa od kilku lat. Singin` Birds to nie tylko trzy współbrzmiące głosy. Wokalistkom towarzyszy zespół profesjonalnych instrumentalistów. Każdy z nich dodaje do całości swój niepowtarzalny charakter i brzmienie. Za aranżację i produkcję muzyczną odpowiada człowiek wielu talentów-pianista Marcin Piękos. Szerokiej publiczności Singin` Birds dali się poznać m.in. podczas 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, półfinału programu "Must Be The Music", programu "Jaka to melodia", czy trasy koncertowej organizowanej przez Program 1 Polskiego Radia-"Lato z Radiem".


Na swoim koncie zespół ma dwie płyty. Debiutancki album "Niech tak zostanie" ukazał się w 2013 roku, zaś w tym roku premierę miał ich drugi krążek -"Swing&Roll".
Muzyka zespołu działa niczym wehikuł czasu. Raz przenosi słuchaczy do eleganckich i szykownych czasów swinga, innym razem do szalonych lat 50 i 60, pełnych rock?n?rolla i bigbitu, by po chwili zaskoczyć zupełnie nowoczesnym brzmieniem.
Singin`Birds kochają zabawy muzyką, mieszają nowe ze starym i wciąż eksperymentują, bo wiedzą, że tylko wtedy powstaje coś niepowtarzalnego.


Linki do wykonań zespołu:
https://www.youtube.com/watch?v=F93W9JCksYU
https://www.youtube.com/watch?v=MOeRcZi8ubQ

Zapraszamy!!!

Galeria

zdjecie: 101994
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry