BISTRO POMARAŃCZA 2

START:    12 lipca 2017

Tomasz Paciorek

 5 lipca 2017    09:21

Szanowni Państwo, z wielką radością informujemy, iż od 1 lipca 2017 r. działa już kolejne, drugie Bistro Pomarańcza w Markach.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na frytki belgijskie, zapiekanki domowej roboty, kanapki, tosty, hot-dogi, kawę, herbatę i inne napoje.

Serwowane przez nas dania są smaczne, zawsze świeże i przygotowywane na miejscu, na zamówienie klienta.

Oferujemy miłą obsługę, dobrą atmosferę, przystępne ceny.

Bistro Pomarańcza znajduje się u zbiegu ulic: Fabrycznej i Al. Marsz. J. Piłsudskiego 94 (w ciągu pawilonów handlowych) tam, gdzie kiedyś był dawny Ptyś - zatem to miejsce z tradycją.

Posiadamy: stoliki, krzesełka, ławeczki, parasol.

Teren wokół Bistro jest monitorowany oraz objęty całkowitym zakazem palenia tytoniu i papierosów elektronicznych.

Zapraszamy!

Otwarte od poniedziałku do soboty od 10:00 do 20:00. Niedziela - zamknięte. CENNIK Zapiekanka z serem i pieczarkami, keczup 6 zł Zapiekanka z serem, pieczarkami i szynką, keczup 7 zł Zapiekanka z serem, pieczarkami i salami, keczup 7 zł Frytki duża porcja, keczup 7 zł Frytki średnia porcja, keczup 5 zł Hot-dog, keczup, musztarda 5 zł Tost z szynką i serem 6 zł (2 szt.) Napoje od 3 zł  

Galeria

zdjecie: 102191
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
zdjecie

Tomasz Paciorek

Strzelec wyborowy Tireur Delite 2e REI Legion Etrangere Francaise.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry