Zaczarowany Świat Muzyki

START:    27 sierpnia 2017

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 10 lipca 2017    14:38

Zapraszamy na pięć, niezwykłych, niedzielnych koncertów. Wystąpią artyści, których znacie z popularnych programów TV.Lato bez muzyki? Niewyobrażalne! Dlatego zapraszamy Was na cykl koncertów, które będą odbywać się w niedzielę w Parku Briggsów. To część projektu "Na weekend zostaję z Rodziną w Markach". To także wybór mieszkańców, którzy w ubiegłorocznym głosowaniu w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego poparli organizację takiego niezwykłego przedsięwzięcia.

Zaplanowaliśmy pięć koncertów, dzięki którym będzie można posłuchać muzyki z różnych części świata i dla różnych grup wiekowych. Zaczynamy 23 lipca o godz. 16.00. Na inaugurację wystąpi Ewa Konstanciak, aktorka filmowa i teatralna, która zaśpiewa dla mareckich dzieci. Tydzień później przeniesiemy się na... Jamajkę. Koncert reggae wykona Michał Sołtan, który brał udział w programie telewizyjnym "Must be the Music". 6 sierpnia poczujemy klimat folkowy. W Markach zagra Bum Bum Orkestar, żywiołowa grupa, która w muzycznym kotle miesza wpływy bałkańskie, klemzerskie i polskie. Tydzień później scenę opanują kobiety. Styl pop i soul zaprezentuje "The Chance" - Agnieszka Latusek, Monika Marcol i Magdalena Adamiak są finalistkami programu X-Factor. Dwa tygodnie później, na uroczyste zamknięcie projektu "Na weekend zostają z Rodziną w Markach", zagra orkiestra pod dyrekcją Łukasza Wojakowskiego. Motywem przewodnim będzie muzyka filmowa. Ten koncert wyjątkowo przewidziano na godz. 19.00. Zapraszamy! Repertuar w pigułce

23 lipca - godz. 16.00 - Ewa Konstanciak

30 lipca - godz. 16.00 - Michał Sołtan

6 sierpnia - godz. 16.00 - Bum Bum Orkestar

13 sierpnia - godz. 16.00 - The Chance

27 sierpnia - godz. 19.00 - Orkiestra Łukasza Wojakowskiego

Inicjatywa "Zaczarowany świat muzyki" realizowana przez Miasto Marki w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego.
Pomysłodawca: Agnieszka Lużyńska

Galeria

zdjecie: 102276
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry