Przetarg na przebudowę Poznańskiej

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 16 sierpnia 2017    16:00

Na oferty wykonawców prac czekamy do 31 sierpnia.Kolejna ulica w Markach przejdzie metamorfozę. W środę, 16 sierpnia, ratusz ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Poznańskiej. Magistrat chce wybudować kanalizację deszczową, asfaltową jezdnię o szerokości 5 m., chodnik oraz zmodernizować zjazdy na posesję. Częścią tego zamówienia jest również przebudowa sieci energetycznej - chodzi m.in. o przestawienie słupów i wymianę opraw oświetleniowych.

Do 8 grudnia 2017 r. wykonawca ma wybudować kanalizację deszczową. Do 30 czerwca 2018 r. mają się zakończyć prace drogowe i przebudowa sieci napowietrznej. Obowiązkiem wykonawcy jest zapewnienie dojazdów do posesji podczas realizacji inwestycji.

O wyborze zwycięskiej firmy zdecydują dwa kryteria: zaproponowana cena oraz okres gwarancji i rękojmi. Najkrótszy możliwy to 36 miesięcy, najdłuższy 60 miesięcy. Termin złożenia ofert i ich otwarcia minie 31 sierpnia.

To kolejna inwestycja drogowa, na którą miasto ogłasza przetarg. W przygotowaniu są postępowania dotyczące m.in. ulic Sosnowej-Kościuszki, Głównej i przyległych oraz Lisiej. W budowie są m.in. Zygmuntowska i Zagłoby, Staszica, Kołłątaja i Równa. Rozpoczynają się także prace przy Sokolej.

Galeria

zdjecie: 102861
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry