Zapraszamy na Narodowe Czytanie w Markach! 2 września 2017 godz. 14.00 Pałacyk Briggsów.

START:    2 września 2017

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 24 sierpnia 2017    15:44

2 września 2017 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił dniem Narodowego Czytania. To już szósta edycja akcji. W tym roku będziemy czytać "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego.

Biblioteka Publiczna Miasta Marki zaprasza na Narodowe Czytanie w Markach, które odbędzie się w Pałacyku Briggsów przy Al. Piłsudskiego 96 (siedziba Zespołu Szkół nr 1).  W godz. 14:00-20:00 zapraszamy wszystkich mieszkańców do spędzenia z nami czasu w tę nietypową sobotę. Przyjść można w dowolnej chwili, dla wszystkich starczy czasu, żeby przeczytać głośno fragment cudownego dramatu. Zapraszamy również dzieci dla których zaplanowaliśmy warsztaty - od 14 do 16 "Zabawy z książką" zaś od 16 do 19 będzie okazja obejrzeć spektakl "Perypetie pluszowego misia" oraz wziąć udział w teatralnych warsztatach wyrażania ekspresji "Uwolnij się".
O 17:00 zapraszamy na SPOTKANIE AUTORSKIE Z JAROSŁAWEM KRETEM - fotoreporterem, dziennikarzem i podróżnikiem.
Ada Gajek - WPZ

Galeria

zdjecie: 103169

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry