Niezwykłe dzieło mareckich dzieci

Tadeusz Markiewicz Wodociąg

 1 września 2017    15:02

Uczestnicy warsztatów Wodociągu Mareckiego przygotowali film animowany.W maju Wodociąg Marecki gościł mieszkańców podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Jednym z elementów niedzielnego spotkania było przygotowanie filmu zatytułowanego "Podróż Markowej Kropelki". Z kilku powodów była to niezwykła produkcja.

Po pierwsze, została zrealizowana w technice animacji poklatkowej - dość powiedzieć, że stworzenie jednej sekundy filmu to kwestia przygotowania aż 12 klatek!

Po drugie, autorami filmu były dzieci z Marek, które zostały zaproszone do udziału w majowych zajęciach. Wśród znaleźli się  Polish Drops, czyli grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2, którzy dołączyli do globalnego projektu Badacze Wody.

Po trzecie, reżyserem filmu była Monika Kuczyniecka, twórczyni wielu teledysków i filmów w technice animacji poklatkowej.

Zobaczcie efekty wspólnej pracy!

Galeria

zdjecie: 103307
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry