Spotkanie z mieszkańcami Marek - okręg wyborczy nr 18. Zapraszam. Tomasz Paciorek.

START:    19 września 2017

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 11 września 2017    12:28

Szanowni Państwo,

w wyborach samorządowych w listopadzie 2014 r., z ramienia Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA", uzyskałem mandat radnego miasta Marki w okręgu wyborczym nr 18. Dotyczy to ulic: Al. Piłsudskiego strona nieparzysta nr 79 - 101 (od rzeki Długiej do ul. Słonecznej), ul. Bandurskiego, ul. B. Chrobrego, ul. Hoovera, ul. Okólnej strona parzysta nr 16 - 28A, strona nieparzysta 25C - 41 (od rzeki Długiej do ul. Promiennej), ul. Rejtana i ul. Ustronie. Starając się wykonywać powierzony mi mandat godnie i z należytą starannością zapraszam Państwa na coroczne spotkanie sprawozdawcze z działalności radnego, które połączone będzie z przyjęciem od Państwa propozycji wniosków do projektu budżetu miasta Marki na 2018 r. Spotkanie odbędzie się w dniu 19 września 2017 r. we wtorek o godz. 18.30 w sali gimnastycznej domu katolickiego (obok kościoła parafii św. Izydora w Markach) przy Al. Piłsudskiego 93.

Galeria

zdjecie: 103560
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry