Nowe propozycje zajęć w MOK

MOK Marki MOK

 13 września 2017    12:50

Nasza oferta zajęć artystycznych poszerzyła się o nowe projekty. Chętnych zapraszamy do zapisów!!!

Mamy wolne miejsca na następujące zajęcia:
-Teatr Lalek;
-Mały Architekt i Urbanista;
-Koncept Art czyli kurs artystyczny;
-Kurs fotografii.

Teatr lalek zajęcia teatralne i plastyczne dla dzieci od lat 8
piątek godz.16.00 cena: 100 zł / miesiąc
prowadzenie: Aleksandra Jankowska, Hanna Mrozowska
opis zajęć: Zapraszamy na zajęcia, które łączą zabawę z  nauką, teatr ze sztukami plastycznymi i muzyką. Dzieci same wykonają scenografię i rekwizyty, poznają różne techniki lalkowe oraz warsztat aktora. I stworzą własne przedstawienie.

Mały Architekt i Urbanista warsztaty dla dzieci w wieku 9-12 lat
sobota godz.10.00 cena: 100 zł / miesiąc
prowadzenie: Janekan Janekanit, Grzegorz Krawczyński
opis warsztaów: Little Architect & Planner czyli Mały Architekt i Urbanista to propozycja dla dzieci w wieku 9-12 lat. Cykl warsztatów łaczących architekturę i urbanistykę oraz nauke języka angielskiego. Podczas warsztatów uczestnicy m.in. przygotują projekt i makietę swojego wymarzonego domu, poznają zagadnienia związane z przestrzenią miejską i zarządzaniem miastem.

Koncept Art - kurs artystyczny dla młodzieży kurs artystyczny dla młodzieży - rysunek i malarstwo warsztatowe
sobota godz. 12.30-14.00 cena: 80 zł / miesiąc
prowadzenie: Karolina Wodzinowska - Hankała
opis zajęć: Zapraszamy młodzież na kurs, który pogłębi i rozwinie umiejętności plastyczne jak równiez pomoże w przygotowaniu "teczki artystycznej" wszystkim tym, którzy myślą o przyszłości związanej ze zdawaniem egzaminu na wyższe uczelnie artystyczne.

Kurs fotografii kurs fotografii dla młodzieży i dorosłych
sobota godz. 12.00 cena: 120 zł / miesiąc
prowadzenie: Piotr Słowiański
opis zajęć: Zapraszamy młodzież i dorosłych na 3-miesięczny kurs fotografii (obsługa lustrzanki cyfrowej). Proponujemy zajęcia w kameralnej grupie w cyklu miesięcznym 4-5 spotkań. Forma prowadzenia zajęć: wykład oraz warsztaty. Wymagane jest posiadanie własnego sprzętu (aparat typu lustrzanka cyfrowa). Na tym kursie nauczysz się obsługiwać aparat fotograficzny, lustrzankę. Dowiesz się dokładnie, co to jest? i jak tego poprawnie uzywać:  - przesłony, - czasu, - parametrów ekspozycji, - balansu bieli, - czułości ISO i wielu innych. Cała guzikologia twojego aparatu nie będzie miała przed Tobą tajemnic.

Zapraszamy!!!

Szczegółowe informacje:
Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego
ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
el. 22 781 14 06

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz obserwowania profilu na Facebooku:
www.mokmarki.pl
www.facebook.com/mokmarki 

Galeria

zdjecie: 103596
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry