Psie troski

Anna Konopka SP4

 15 września 2017    11:29

W dniu 14.09.2017 o godz. 12.00 dzięki Radzie Rodziców dla uczniów klas 1-4 odbyło się spotkanie z pisarzem i obrońcą zwierząt Tomem Justyniarskim, którego książka "Psie troski" zajęła 1 miejsce w rankingu MEN i została lekturą szkolną.

Na tym wyjątkowym spotkaniu  autorowi lektury towarzyszyła mała suczka rasy chihuahua. Pisarz mówił o wrażliwości, opiekuńczości i miłości do zwierząt. Opowiadał o tym jak należy postępować ze zwierzętami i o nie dbać. Obrońca praw zwierząt pragnął przekazać dzieciom trzy bardzo istotne spostrzeżenia:


  • zwierzęta to nie rzecz,

  • zwierzęta to nasza rodzina,

  • zwierzęta mówią swoim językiem.


Po  spotkaniu była możliwość zakupu książek "Psie troski", "Mój przyjaciel Bocian" i "Kocia mama", wraz z dedykacją i autografem autora. Kolejka po książki i autografy ciągnęła się przez całą halę sportową.

Serdecznie dziękujemy Tomowi i Radzie Rodziców!

Galeria

zdjecie: 103734
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry