Festiwal Dla Myślących - nowa inicjatywa w sportach umysłowych

Michał Suchecki UKSStruga

 17 września 2017    15:29

W dniu 17 czerwca 2017 mieliśmy okazję wziąć udział w Festiwalu Dla Myślących - impreza jest nowym pomysłem w naszym regionie, ma zachęcać do 'ćwiczenia' myślenia, popularyzować sporty i dyscypliny umysłowe.

Gimnazjum nr 7 przy łazienkach Królewskich w Warszawie gościło na I Festiwalu uczestników współorganizowanego przez UKS Struga turnieju warcabowego ,,Warcabowe Love'', szachistów, brydżystów, czołowych zawodników speedcubingu, modelarzy oraz uczestników konwentu gier planszowych. Ciekawy pomysł, inspirująca atmosfera - oprócz zagrania w turnieju możliwość obejrzenia ,,od kuchni'' innych dyscyplin i porozmawiania z ludźmi którym w duszy gra na inną melodię niż nam, zakamieniałym warcabistom ;)

Monika Adamczyk

Galeria zdjęć
Strona festiwalu


Galeria

zdjecie: 103765
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry