Mareckie medalistki 41 Mistrzostw Polski Kobiet w warcabach

Michał Suchecki UKSStruga

 17 września 2017    16:04

Po raz 41 warcabistki z całej Polski spotkały się na najstarszym turnieju warcabowym. Do długiej, pięknej historii Mistrzostw Polski Kobiet w warcabach 21 sierpnia 2017 roku wpisały się zawodniczki mareckiego Klubu.

Srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski Kobiet wywalczyła nasza zawodniczka Marta Bańkowska. Marto, gratulacje!


Marta Bańkowska, Klaudia Adamczyk i Ludwika Moczulska - Drużynowe Mistrzynie Polski Kobiet. Walka była zacięta - do ostatniej rundy trwała rywalizacja o złoto z drużyną z Rychlika. Mamy nadzieję że dziewczynom spodobał się ten tytuł i godnie zawalczą o niego w kolejnym roku :)


Dzielnie rywalizowały ze starszymi przeciwniczkami Natalia Waś, Julia Chalaba i Adrianna Koszewska. Zdobyte punkty dały naszym najmłodszym Paniom brąz w klasyfikacji drużyn. Wiemy, że małe kobietki UKS Struga na pewno nieraz nas jeszcze pozytywnie zaskoczą :)


Monika Adamczyk

Galeria zdjęć

Galeria

zdjecie: 103809
fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry