'Warcabowe Love' na II Festiwalu Dla Myślących - tym razem charytatywnie

Michał Suchecki UKSStruga

 17 września 2017    16:21

9 września 2017 wzięliśmy udział w II Festiwalu Dla Myślących. Po raz drugi spotkaliśmy się w warszawskiej szkole - Liceum przy Łazienkach Królewskich, która jest gospodarzem i inicjatorem Festiwalu. W ramach Festiwalu rozegraliśmy współorganizowany przez UKS Struga turniej warcabowy ,,Warcabowe love'', a oprócz tego mogliśmy w wolnej chwili obserwować zmagania uczestników turnieju szachowego, gry w scrabble oraz zawodników układających na czas kostki.

Mimo, że sobota zwykle skłania do lenistwa, tutaj o tym nie myślano. Turniej warcabowy zapewnił uczestnikom pełen wachlarz warcabowych emocji: euforię zwycięstwa, łzy porażki, rozdrażnienie spowodowane popełnionymi błędami, rozczarowanie osiągniętym wynikiem, mocne postanowienie polepszenia swojej gry. Dziaaaaaaało się :)

Uczestnicy II Festiwalu wzięli udział w akcji charytatywnej - zbiórce pomocowej dla rodzin, które utraciły swój dobytek podczas tegorocznych, sierpniowych nawałnic.

Zawodnicy, którzy triumfowali w Turniejach Festiwalowych nie otrzymali tym razem pucharów. Mieli za to świadomość czynienia dobra, bowiem środki przeznaczone zostały na zakup kołder i pościeli w akcji charytatywnej ,,Natura nie wybiera''. Czyż nie jest wspaniałym udział w takiej inicjatywie?

Monika Adamczyk

Galeria zdjęć

Galeria

zdjecie: 103816
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry