XIII SPARTAKIADA RODZINNA

START:    24 września 2017

Marlena Stosio MSG

 20 września 2017    13:37

XIII edycja Spartakiada Rodzinna CZAT Marki 2017 to doskonała okazja na rodzinne spędzenie aktywnego popołudnia. Tym razem widzimy się 24 września o godzinie 12.00 na terenie stadionu Miejskiego przy ul. Wspólnej 12. Jak zwykle na uczestników czeka pełna gama wydarzeń kulturalnych, sportowych, artystycznych, jak również kulinarnych.Przygotowaliśmy dla Was występy teatru ulicznego Wagabunda "Stara Zagroda". Aktorzy połączą przeszłość ze współczesnością w interaktywnej, teatralnej formie. Poznamy ginące zawody i zapomniane zabawy. Przyjedzie do nas orkiestra dęta, a na scenie usłyszymy również koncert muzyki etnicznej w wykonaniu zespołu T.Etno. Będzie można wziąć udział w warsztatach break-dance, tanga argentyńskiego i zajęciach muzycznych z wykorzystaniem instrumentów z recyklingu. Podczas Spartakiady duży nacisk kładziemy na działania ekologiczne i promocję zdrowego żywienia. Dla dorosłych zorganizujemy w pełni profesjonalny Kulinarny Konkurs Grill&BBQ na zasadach telewizyjnego show. Rywalizacja odbywać się będzie na lokomotywach grillo-wędzarniach. Jak co roku czeka na Was mnóstwo konkursów i kulinarnych warsztatów edukacyjnych, a wszystko pod okiem kilkunastu zawodowych szefów kuchni ze znamienitych warszawskich hoteli i restauracji. Nie zabraknie też rywalizacji sportowej oraz wielu konkursów z nagrodami przygotowanych przez partnerów Spartakiady. Tradycyjnie wybierzemy Sportową Rodzinę Roku. A na boisko wybiegną zawodniczki rugby Legii Warszawa, które rozegrają pokazowy mecz ! Nie zabraknie również pokazu ratownictwa drogowego w wykonaniu mareckich strażaków oraz stoiska edukacyjnego Policji. Na honorowych krwiodawców podczas imprezy czekać będzie ambulans do poboru krwi. Cały dzień atrakcji zakończy wielka niespodzianka, czyli teatr ognia.

Te i wiele, wiele innych atrakcji czekają na Was już 24 września na imprezie organizowanej przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze we współpracy z miastem Marki i  wieloma partnerami. Podczas Spartakiady Marecki Klub Kobiet z Pasją prowadzić będzie zbiórkę publiczną na leczenie i rehabilitację dwojga mareckich maluchów: Kornelii i Mateusza.

Do zobaczenia na Spartakiadzie!

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze

 

...a tak bawiliśmy się w ubiegłym roku

 

Galeria

zdjecie: 103893
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
fot. 33
fot. 34

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry