Nowy numer biuletynu Marki.pl

Paweł Pniewski UMMarki

 22 września 2017    13:20

W numerze reportaż z otwarcia nowej "Jedynki", a także mnóstwo informacji z życia miasta.

Pierwsze trzy strony najnowszego biuletynu Marki.pl poświęcamy sprawom edukacji. Na początku września mieliśmy ku temu szczególną okazję - otwarcie powiększonej o część edukacyjną oraz salę sportową Szkoły Podstawowej nr 1 przy Okólnej. Z zapowiedzi władz miasta wynika, że to początek wielkich inwestycji w marecką edukację - wszak jesteśmy młodym miastem, któremu przybywa mieszkańców.


Zapraszamy także do lektury stron poświęconych kulturze. To forma zaproszenia Państwa do udziału w zajęciach Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Koncert Lory Szafran, teatralne weekendy, powrót FreeMOKa wyjazd do Ćmielowa - o tym wszystkim znajdziecie Państwo informacje na stronach 8-9.


Zapraszamy także Czytelników do udziału w głosowaniu nad projektami zgłoszonymi do Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. Przygotowaliśmy na ten temat vademecum.


Ponadto garść informacji o obwodnicy, inwestycjach drogowych i nowościach Wodociągu Mareckiego. Zapraszamy do lektury!POBIERZ WERSJĘ ELEKTRONICZNĄ


Galeria

zdjecie: 103983
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry