ZAWODY O TYTUŁ SPORTOWEJ RODZINY ROKU - NAGRODA GŁÓWNA. XIII MARECKA SPARTAKIADA RODZINNA

START:    24 września 2017

Marlena Stosio MSG

 22 września 2017    14:34

Główną nagrodę dla Sportowej Rodziny Roku ufundowała firma TOYOTA MARKI .

Zapraszamy na XIII Marecką  Spartakiadę Rodzinną !!!

Znalezione obrazy dla zapytania toyota marki logo

 

O firmie Firmę założył w 1982 roku i przez wiele lat prowadził Władysław Cygan. Autoryzowanym Dealerem Toyoty Motor Poland jesteśmy od 1992 roku. Autoryzowana Stacja Obsługi Toyota Marki i Toyota Żerań są doskonale znane wielu mieszkańcom Warszawy oraz województwa mazowieckiego, a ich bardzo ważnym atutem jest znakomita lokalizacja i duża liczba miejsc parkingowych dla Klientów. Obecnie w Toyota Marki i Toyota Żerań zatrudnionych jest ponad 200 osób.

W  2007 roku rozpoczęła działalność firma Toyota Marki Fleet Management zajmująca się wynajmem samochodów. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom i życzeniom naszych Klientów staramy się w pełni zaspokoić oczekiwania każdego z nich. Nasze działania oparte są na wszechstronnej współpracy z partnerami, zbudowanej na wzajemnym zaufaniu i rzetelności.

 Misja

"Całkowite zadowolenie Klientów jest dla nas jedyną miarą sukcesu. Dlatego spełnianie ich oczekiwań stanowi fundament naszej filozofii i podstawową motywację wszystkich działań Toyoty w Polsce. Wiemy, że Klienci są największym dobrem, pełne zaspokajanie ich potrzeb i oczekiwań musi być naszym głównym celem. Tylko całkowicie zadowolony Klient wróci do naszej firmy i poleci nas znajomym, dlatego celem nadrzędnym jest satysfakcja Klienta oraz jego przekonanie o naszej fachowości, uczciwości i rzetelności.

Władysław Cygan
Stworzył jedną z największych firm dilerskich nie tylko w sieci Toyoty, ale w ogóle w Polsce. Choć działał na rynku samochodowym od ponad 30 lat intuicja go nie zawodziła, a energia nie opuszczała. Władysław Cygan był legendą polskiej motoryzacji. Kiedy kupił salon Deawoo na Żeraniu i przeobraził go w salon Toyoty, tak o Nim pisano:" "Cygan kupił Deawoo" i szkoda tylko, że jeden salon, a nie fabrykę, bo może nie skończyłaby tak marnie" autor Jerzy Iwaszkiewicz. Jak widać nikt nie ma wątpliwości, że W.Cygan znał się na samochodach jak nikt inny. Teraz interesu pilnuje jego rodzina, która zawsze była przy nim i czerpała to co najlepsze.

Galeria

zdjecie: 103995

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry