Bazyliszek na wesoło...

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 27 września 2017    13:12

W poniedziałek gościliśmy uczniów z Prywatnej Szkoły Podstawowej Ad-Astra w Markach. Głównym tematem spotkania była twórczość Agnieszki Frączek.

Po zapoznaniu się z księgozbiorem Oddziału dla Dzieci oraz zasadami korzystania z biblioteki uczniowie mieli okazję zapoznać się z bardzo bogatą twórczością tej znanej pisarki dla dzieci. Agnieszka Frączek pisząc teksty dla najmłodszych zawsze myśli o tym aby zachęcić je do czytania a zarazem nauczyć prawidłowej wymowy i pisowni będąc przy tym mistrzynią humoru i dowcipnych porównań.
Podczas spotkania dzieci wysłuchały legendy o Bazyliszku, Smoku Wawelskim i Niepokornej flądrze z książeczki "Wesołe bajki", opowiedzianych przez poetkę w sposób zabawny a nieraz zaskakujący.
Na zakończenie uczestnicy wykonali własnoręcznie piękne kolorowe zakładki.

Galeria

zdjecie: 104077
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry