Marcovia Marki 1 - 2 RKS Ursus

Paweł Jaczewski Marcovia

18 lipca 2009    22:17

Marcovia w swoim drugim meczu sparingowym przegrała z Ursusem 1-2. RKS w poprzednim sezonie zajął 4 miejsce w IV lidze. Następne spotkanie kontrolne już w najbliższy czwartek, a przeciwnikiem będzie KS Raszyn.

Już w pierwszej połowie mogliśmy prowadzić kilkoma bramkami, jednak nasi razili nieskutecznością.
Rataj, broniący w pierwszej połowie wykazał się refleksem, gdy sparował piłkę na róg. Bramka dla nas (na 1:0) padła po rajdzie Genaro, a piłkę do pustej bramki skierował Arek Kostrzembski.
W jednej z sytuacji Tomek Biernacki doznał drobnego urazu.
Pod koniec pierwszej części spotkania rzut rożny wykonywali goście, z którego zdobyli gola.
W drugiej połowie słaby mecz w wykonaniu naszych i po błędzie Matusiaka gol na 1:2.
W naszej ekipie brakowało kilku podstawowych graczy, którzy wyjechali na wakacje.