Międzynarodowy Turniej Warcabowy "Kryształowy Kamień"

Michał Suchecki UKSStruga

 9 października 2017    22:43

W dniach 21-24 września w Dąbkach rozegrano 44. Międzynarodowy Turniej Warcabowy o ,,Kryształowy Kamień'' im. Marii i Romualda Frey.
O zwycięstwo w turnieju rywalizowali warcabiści z całego kraju i zagranicy. UKS Struga reprezentowało 12 zawodników, którzy dzielnie rywalizowali niejednokrotnie ze starszymi przeciwnikami. Zawodnicy zostali podzieleni na pięć grup wiekowych dziewczynek i chłopców: do lat 8, 10, 13, 16, 19. Rywalizacja toczyła się przez 7 rund.

Po siedmiu rundach na najwyższym podium stanął Krzysztof Kortas (LUKS Zefir Janikowo). Drugie miejsce wywalczył Filip Kuczewski z klubu UKS Roszada Lipno. Na trzecim miejscu uplasował się Bartosz Malak - LUKS Zefir Janikowo.

Najlepszymi wynikami spośród naszych zawodników może pochwalić się Klaudia Adamczyk - pierwsza wśród juniorek do lat 13 oraz Bogdan Bańkowski - 4 miejsce open i 2 w kategorii juniorów do lat 19.
Podczas turnieju przeprowadzono konkurs rozwiązywania zadań, w którym zwyciężył Krzysztof Kortas (LUKS Zefir Janikowo), drugi był Bogdan Bańkowski (UKS Struga Marki), a trzeci Bartosz Rak (UKS Lokator Gniezno). Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Warto zaznaczyć, że wszyscy członkowie klubu UKS Struga mają otwarte serca na drugiego człowieka i są wrażliwi na ludzką tragedię. Społecznie zorganizowali zbiórkę dla świetlicy wiejskiej w Jeżycach, która została dotknięta powodzią i uległa zniszczeniu. Na ręce Prezesa UKS Struga Pana Jarka Sucheckiego złożono podziękowanie za każdy dar, zarówno ten materialny, jak i prace włożoną w organizację zbiórki dla powodzian.

Ewa Koszewska

Galeria

zdjecie: 104416

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry