Oficjalne otwarcie wystawy

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 10 października 2017    18:50

5 października miało miejsce oficjalne otwarcie wystawy fotografii pt. "Maski i Portrety" - efekt trzech rodzajów zajęć: arteterapii, techniczno-modelarskich i fotograficznych.

Prezentowane maski były wizualizacją wewnętrznych emocji. Maska jest tym, czego ludzie od nas oczekują i za co nagradzają lub z czym z jakiegoś powodu się identyfikujemy. Każdy przywdziewa odpowiednią maskę w zależności od sytuacji i otoczenia. Niekoniecznie maska musi być zła czy egocentryczna. Maska często odbiega od prawdziwego "ja".

Portret z pomysłowym i oryginalnym nakryciem głowy oraz starannie dopasowanym makijażem, prezentował piękno i niepowtarzalność osobowości. Każda postać została pokazana w sposób szczególny i wyjątkowy. Wyrażała wewnętrzne i niepowtarzalne "ja". Ekipa techniczno-modelarska tworzyła scenariusze i aranżacje plenerowe, ekipa fotograficzna uchwyciła kadr prezentowanych portretów i masek.


Wystawa została zrealizowana w ramach projektu ?Inwestycja w młodych ? inwestycja w przyszłość? ? współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest przez Fundację Otwarte Serce w partnerstwie z Gminą Miasta Marki.

Ekspozycja będzie czynna do 12 października w godzinach 11:00 ? 19:00

Galeria

zdjecie: 104428
fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry