Bobby the Unicorn w Markach.

MOK Marki MOK

 12 października 2017    13:29

W ramach projektu FreeMOK zapraszamy młodzież na koncert Bobby the Unicorn.

Projekt FreeMOK skierowany do młodego pokolenia wystartował w Mareckim Ośrodku Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego w marcu. Młodzież wzięła udział w cyklu spotkań i warsztatów: dziennikarskich, plastycznych, muzycznych etc. Powstała też Programowa Rada Młodzieży, której zadaniem jest proponowanie działań adresowanych do młodych ludzi. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą działać i zmieniać rzeczywistość. Szukamy młodych liderów.

Najbliższym wydarzeniem jest koncert Bobby the Unicorn, projekt Darka Dąbrowskiego, który w oryginalny sposób łączy różne style muzyczne, elementy teatru i kina. Zapraszamy do udziału, wstęp wolny!!!

Bobby The Unicorn pojawił się na wielu ważnych wydarzeniach muzycznych w kraju i zagranicą m.in. na : Open'er Festival, Halfway Festival (2013), OFF Festival, Soundrive Festival (2014), Spring Break Showcase Festival, OFF Camera Festival (2015). W dyskografii twórcy projketu znajdują się albumy: "The Bravery" EP (2012), "Utopia" LP (2014), "Syreni Śpiew" LP (2016).

Więcej o Bobby the Unicorn: http://bobby.thinman.pl/
FB: https://www.facebook.com/bobbytheunicorn/
Utwór "Duże drzewa": https://youtu.be/n-x6LEU5cuo

Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu: Antonina Michalska, tel. 22 781 14 06,
e-mail: a.michalska@mokmarki.pl

 

Galeria

zdjecie: 104493
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry