Rozpoczęcie sezonu morsów 2017-2018.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 13 października 2017    18:48

Szanowni Państwo, jak tradycja zielonkowskich  morsów nakazuje w pierwszy weekend października rozpoczęliśmy sezon kąpielowy 2017/2018. W tym roku na zielonkowskie glinianki - Ceramikę - zgłosiło się 85 osób z czego 1/4 przyłączyła się do kąpieli pierwszy raz. W ten piękny, niedzielny dzień temperatura powietrza wynosiła 17 C, a wody 13 C. Licząc na srogą zimę, zapraszam Państwa do udziału w kąpielach w każdą sobotę i niedzielę o godz. 8:30

Pozdrawiam,

Mors marecki Dariusz Chmielewski

Galeria

zdjecie: 104567
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry