Poświęcenie Pomnika Dziecka Utraconego

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 15 października 2017    22:27

W niedzielę, 15 października 2017 roku, o godzinie 15.00, w Dniu Dziecka Utraconego, na cmentarzu parafii św. Izydora w Markach został poświęcony  Pomnik Dziecka Utraconego. Pomnik poświęcił ks. Bogusław Jaworowski MSF. Uroczystość zgromadziła liczną rzeszę parafian z ks. Kazimierzem Sztajerwaldem, proboszczem parafii. Przy pomniku modliliśmy się Koronką do Miłosierdzia Bożego polecając wszystkich zmarłych. Jak zapewnił ks. proboszcz, teren wokół pomnika będzie miejscem pochówku nienarodzonych dzieci z okolicznych szpitali. Informacja: Marek Kroczek, Prezes Akcji Katolickiej Marki

Galeria

zdjecie: 104620
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry