Otworzyliśmy nowe skrzydło Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. C. K. Norwida w Radzyminie. (szkoła powiatowa)

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 18 października 2017    16:26

Ostatnio miałem niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowego skrzydła budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. C. K. Norwida w Radzyminie. Rozbudowa objęła również budowę nowej hali sportowej. Organem prowadzącym ww. placówki jest Powiat Wołomiński. To kolejna po ZSS im. M. Konopnickiej szkoła powiatowa, którą udało nam się rozbudować w tej kadencji. To był również dzień całej powiatowej oświaty, ponieważ to właśnie dziś świętowaliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Warto zwrócić uwagę na pewne fakty mające związek z Markami. Okazuje się bowiem, co potwierdza Dyrekcja - wielu absolwentów mającej już blisko 150 lat szkoły pochodziło właśnie z naszego miasta. Dziś również w gronie uczniów ZSO im. C. K. Norwida są Mieszkańcy Marek. 

Galeria

zdjecie: 104731
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry