I Marecka Seniorada

START:    22 października 2017

Paweł Pniewski MSG UMMarki

 19 października 2017    17:10

Wyjątkowe wydarzenie organizowane z myślą o mareckich seniorach.

21 i 22 października zaprosimy Was na wydarzenie, jakiego w Markach jeszcze nie było. Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze wspólnie z Burmistrzem Miasta Marki Jackiem Orychem zaprasza na I Marecką Senioradę, którą zorganizujemy w Hotelu Mistral przy ul. Słonecznej.

W programie m.in.: porady fizjoterapeutów, dietetyków, zajęcia fitness dla seniorów, śniadanie z mistrzem, koncert operowy mieszkanki Marek, wybitnej mezzosopranistki Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie Anny Lubańskiej oraz zabawa taneczna z zespołem PaWaRo.

Wydarzenie jest współfinansowane z budżetu miasta Marki w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym.

PROGRAM:

Sobota, 21 października Od godziny 10:00 oczekujemy na seniorów, rejestracja. Od godziny 11:00 rozpoczynają działania stoiska:
  • Dietetyk Olga Bandura,  porady  oraz wykład o żywieniu
  • Fizjoterapeutka/masażystka Dominika Gruszczyńska, pokaz masażu
  • Dermo Amica  - pomiary ciśnienia, rozmowy o lekach dla seniorów
  • Beata i Ilona z firmy Mary Kay poprowadzą pokaz makijażu
  • Pani Ania - tarocistka przepowie ci przyszłość
  •  Dorota Święćkowska - zaproponuje zajęcia fitness i tanie wejscia do Klubu
  •  Fundacja Zaczyn powie Serniorom jak powołać Radę Seniorów i co Rada może.
12:00  "Reaguj na przemoc" - wykład nadkom. Marka Mudanta, specjalista z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Dowiemy się jakie są formy, instytucje i miejsca udzielania pomocy na terenie miasta Marki. 14:00 - 15:00 EXO Fitness pokaże ZUMBĘ, TBC i włączy seniorów do ćwiczeń. Od godziny 17:00 zabawa taneczna z zespołem PaWaRo  - zakończenie po godz. 21:00. Niedziela, 22 października 10:45 - 12:00 Śniadanie Mistrzów: "Seksualność seniorów na co dzień" - panel z dr nauk humanistycznych w zakresie socjologii Mariolą Bieńko 12:15 - 13:15 taniec w kręgu 13:30 - 14:15 "Jak zostać swoim domowym fizjoterapeutą" - wykład magister fizjoterapii Klaudii Dudkiewicz - kilka przydatnych wskazówek jak zadbać o swoje zdrowie podczas aktywności dnia codziennego 15:00 - 16:00 spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Magoniem, uczestnikiem wyprawy morskiej na Antarktydę od 16:00  - Koncert operowy mezzosopranistki Anny Lubańskiej z przyjaciółmi. Zakończenie Pierwszej Mareckiej Seniorady.

Galeria

zdjecie: 104760
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry