Video zaproszenie na spektakl Kolacja dla darczyńcy.

START:    22 października 2017

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 21 października 2017    20:25Szanowni Państwo,
z okazji 100-lecia parafii św. Izydora w Markach, (1917 - 2017) w dniu głównych obchodów jubileuszowych, tj. w niedzielę 22 października 2017 r., o godz. 15:00 zapraszamy serdecznie mieszkańców Marek na najnowszą inscenizację o rodzinie Briggsów na podstawie wycinków prasowych z końca XIX wieku pt.: "KOLACJA DLA DARCZYŃCY", czyli jak ks. Jakub Dąbrowski kościół w Markach budował, wg scenariusza Bogusławy Sieroszewskiej.

Video zaproszenie kliknij link poniżej.


KLIKNIJ TUTAJ

Inscenizacja, w której wystąpią aktorzy amatorzy ze Stowarzyszenia "Marki-Pustelnik-Struga", będzie wystawiona na deskach dawnej sceny teatralnej w Domu Katolickim.

OBSADA:ks. Jakub Dąbrowski - Artur Rytel-Andrianik,Flora Briggs - Bogusława Sieroszewska (na zdjęciu)John Briggs - Zbigniew Paciorek,Alfred Briggs - Tomasz Paciorekek,Augusta Briggs - Agnieszka Szafrańska,hrabia Maksymilian Małachowski - Robert Mielczarek (na zdjęciu)hrabina Augusta Małachowska - Anna Grochowska,Szlomo Halber - Marcin Tuźnik,gosposia Jadzia - Ewa Michalak

Galeria

zdjecie: 104784
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry