Kwietniowe spotkania z baśnią Andersena w Bibliotece.

Rafał Redeł Biblioteka

 30 kwietnia 2003    23:57

2 kwietnia 2003 r. minęła 198 rocznica urodzin Hansa Christiana Andersena. W nawiązaniu do tej rocznicy 29 i 30 kwietnia odbyły się w bibliotece mareckiej kwietniowe spotkania z baśnią Andersena. Wzięły w nich udział dzieci z klas III ze szkół podstawowych nr 2 i 3 w Markach, które wykazały się znajomością bohaterów andersenowskich baśni powszechnie znanych i tych, które nie znalazły się w kanonie lektur szkolnych. Dzieci z zapałem brały udział w konkursach, rozwiązywały krzyżówki i malowały ilustracje do ulubionych baśni. Efektem spotkań jest wystawa prac plastycznych, które można oglądać codziennie w godzinach otwarcia biblioteki.

Bardzo dziękujemy Dyrektorom Szkół i nauczycielom: p. Polkowskiej, p. Sosnowskiej, p. Marii Kozubie i p. Renacie Sobczak za pomoc w organizacji spotkań.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry