Bezpłatne szczepienia dla seniorów

START:    30 listopada 2017

Paweł Pniewski UMMarki

 3 listopada 2017    13:51

Każdy mieszkaniec miasta Marki od 65 roku życia może bezpłatnie zaszczepić się przeciwko grypie.

Burmistrz Miasta Marki zaprasza do bezpłatnego szczepienia przeciw grypie osoby od 65 roku życia. Szczepienia realizowane są w dwóch jednostkach medycznych na terenie miasta Marki.

  1. NZOZ "Esculap" ul. Fabryczna 1, tel.: 22 761-90-35
  2. NZOZ "Kardio-Med" ul. Sportowa 2,  tel. 22 781-16-03

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych szczepień, wystarczy zgłosić się do wybranej placówki i okazać dowód tożsamości. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja w placówce.

W Markach, corocznie realizowany jest program szczepień ochronnych przeciwko grypie populacji  z grupy szczególnego ryzyka (osób od 65 roku życia). Osoby uprawnione do bezpłatnych szczepień to osoby urodzone do 31 grudnia 1952 roku, zameldowane na pobyt stały lub czasowy na terenie Marek.

Galeria

zdjecie: 105197
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry