STACHURSKY - Koncert charytatywny w M1 CH Marki

Krzysztof Bychowski

 27 lipca 2009    11:59

W piątek 31 lipca na parkingu Centrum Handlowego M1 w Markach odbędzie się koncert charytatywny Fundacji Dziecięca Fantazja. Gwiazdą wieczoru będzie Stachursky, a koncert poprowadzi Agata Młynarska.

To już dziewiąty w tym roku koncert organizowany w M1 w ramach największej w Polsce charytatywnej trasy koncertowej fundacji Dziecięca Fantazja. Dzięki firmom i ludziom wielkiego serca, podczas koncertu w Markach zostaną spełnione marzenia co najmniej czwórki nieuleczalnie chorych dzieci z Marek i okolic, a podczas całej tegorocznej trasy ponad 50 marzeń. Wstęp na koncert, który rozpocznie się o godz.18.30 jest bezpłatny. Podczas koncertów wolontariusze z fundacji będą zbierać pieniądze na spełnianie kolejnych marzeń.Jest to druga edycja trasy koncertowej spełniania marzeń w centrach handlowych M1. Od momentu nawiązania współpracy centrów M1 i Fundacji Dziecięca Fantazja w kwietniu 2007, wspólnie zostały spełnione 54 marzenia. Wszystko zaczęło się w 2007 roku koncertem Arki Noego, z którym pragnęła zaśpiewać czternastoletnia Dominika z Grodziska Mazowieckiego zmagająca się z mukowiscydozą. Podczas koncertu zorganizowanego przez M1 Łódź, spełniły się również najskrytsze marzenia innych dzieci z województwa łódzkiego.- mówi Dominik Piwek Rzecznik M1. Zainspirowane tym sukcesem, Centra Handlowe M1 wraz z Fundacją poszły o krok dalej i w 2008 roku zorganizowały serię 9 letnich koncertów opartych na formule pod hasłem: ?Marzenia z gwiazdami i... z fantazją.? Tegoroczna edycja jest kontynuacją i rozwinięciem idei spełniania marzeń nieuleczalnie chorych dzieci z okolic centrów handlowych M1 podczas koncertów charytatywnych. Aktywność centrów handlowych M1 w zakresie budowania relacji z lokalnymi społecznościami została również doceniona na międzynarodowym konkursie ICSC Solal Marketing Awards, gdzie centra M1 zostały uhonorowane srebrną nagrodą.

?W Polsce żyje tysiące dzieci nieuleczalnie chorych, ich marzenia są czasem duże, a czasem całkiem maleńkie, najważniejsze, aby zdążyły się spełnić??

Informacje o Fundacji
Fundacja Dziecięca Fantazja jest organizacją non-profit posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego, której jedynym celem jest wnoszenie odrobiny radości w życie nieuleczalnie chorych dzieci w Polsce poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń.

Informacje o trasie koncertowej
Koncerty odbywają się w dziewięciu centrach M1: w Bytomiu, Zabrzu, Czeladzi, Częstochowie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Radomiu i Warszawie.


M1 wraz z Fundacją do dziś pomogły w spełnieniu 54 marzeń nieuleczalnie chorych dzieci.


***
Centra Handlowe M1 zarządzane są przez firmę METRO Group Asset Management Sp. z o.o.
Informacja o METRO Group Asset Management Sp. z o.o.
METRO Group Asset Management Sp. z o.o. jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu METRO Group, oferującą usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center i facility management.
Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry