Warsztaty literacko - plastyczne.

Anna Konopka SP4

 12 listopada 2017    15:55

7.11.2017 uczniowie klasy 7c pod opieką p. K. Brzezińskiej i Izabeli Piłat odbyli wycieczkę do Chrzęsnego.

Wzięli tam udział w warsztatach literacko - plastycznych, prowadzonych przez autorkę książek i ilustratorkę Aleksandrę Cieślak, która w niekonwencjonalny sposób przybliżyła proces tworzenia książki, zachęcając uczniów do własnej twórczości. Wizyta w pałacyku dała też niepowtarzalną możliwość zobaczenia sezonowej wystawy prac Józefa Wilkonia, światowej sławy ilustratora, plakacisty i rzeźbiarza, jednego z najwybitniejszych polskich artystów. Dodatkową gratką była ekspozycja poświęcona C. K. Norwidowi z najstarszym wydaniem dzieł poety. Wycieczka odbyła się dzięki współpracy z Biblioteką Publiczną Miasta Marki i została w całości sfinansowana przez Dyrektor Małgorzatę Rowicką, na której ręce uczniowie klasy 7c wraz z opiekunami składają podziękowania.

Izabela Piłat

Galeria

zdjecie: 105372
fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry