EWA MICHALAK kandydatka do Rady Miasta Marki ze Stow. MARKI-PUSTELNIK-STRUGA.

START:    19 listopada 2017

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 13 listopada 2017    11:26

Szanowni Państwo,

19 listopada 2017 r. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miasta Marki. Zachęcamy Państwa zamieszkałych w okręgu wyborczym nr 11 na Strudze do wzięcia udziału w głosowaniu i oddania głosu na Ewę Michalak, mieszkankę Strugi, kandydatkę do Rady Miasta Marki ze Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA". Nr 3 na karcie do głosowania.

Głosowanie dotyczy ulic: Al. Marsz. J. Piłsudskiego strona nieparzysta nr 221 - 243 (od ul. Granicznej do ul. Legionowej), ul. Agrarna, Akacjowa, Amarantowa, Błękitna, Borówkowa, Cisowa, Dziewanny, Fiołkowa, Jarzębinowa, Kolorowa, Konwalii, Legionowa, Modrzewiowa, Nowa, Obrońców, Pałacha, Pastelowa, Podleśna, Pomarańczowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Rolna, Rynkowa, Sasanki, Spacerowa, nr 86 - 134 (od ul. Granicznej do ul. Długiej), Strumykowa, Szarotki, Tęczowa, Torfowa, Wierzbowa, Wrzosowa, Zbożowa, Zielona, Żurawinowa, Źródlana.

Ewa Michalak, mieszkanka Strugi, jest osobą o silnej motywacji do pracy, lojalną, odpowiedzialną i godną zaufania. Sumienność, ambicja, zdolność analitycznego oraz elastycznego myślenia, skuteczna organizacja pracy, zarządzanie, umiejętność współpracy z ludźmi, wysokie normy etyczne i zawodowe, a także kultura osobista i doświadczenie - to jej atuty, które wzmocnią Radę Miasta Marki.

Ewa Michalak, mieszkanka Strugi, startuje do wyborów z poparciem mieszkańców Marek.

Więcej informacji na stronie www.marki-pustelnik-struga.pl

Wybory uzupełniające odbędą się 19 listopada 2017 r. Lokal wyborczy znajduje się na terenie ZS nr 2 w Markach przy ul. Wczasowej 5 w Markach i będzie czynny w dniu wyborów w godz. 7:00 - 21:00. Uprawnionych do głosowania jest 1 058 osób.

Więcej informacji na www.marki-pustelnik-struga.pl

Galeria

zdjecie: 105428
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry