Marcovia pokonała Wisłę Maciejowice 5:0

Marcin Boczoń Marcovia

 13 listopada 2017    22:02

Pierwsza drużyna Marcovii udanie zakończyła rundę jesienną. Podopieczni Macieja Wesołowskiego pokonali bowiem przed własną publicznością Wisłę Maciejowice aż 5:0. Na listę strzelców wpisali się Piotr Bazler, Przemysław Sieczko, Bartłomiej Świniarski i Mateusz Kalinowski. Jedna bramka padła po samobójczym trafieniu jednego z obrońców Wisły.


Dzięki wygranej nasz zespół zakończył jesień na 4 pozycji w tabeli. Teraz przed zawodnikami Macieja Wesołowskiego ostatnie w tym roku treningi. Później nastąpi przerwa zimowa, po której rozpoczną się przygotowania do rundy rewanżowej.
Niedzielne spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze. Już w 4 minucie do siatki gości trafił Piotr Bazler, który wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką. Chwilę później mogło być 2:0, ale sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Tomasz Buczek. Na kolejne trafienie trzeba było zatem czekać aż do 34 minuty gdy po zagraniu Ernesta Kozłowskiego piłkę we własnej siatce umieścił jeden z obrońców Wisły.


Po zmianie stron swoją siódmą bramkę w sezonie zdobył Przemysław Sieczko. Niestety tuż przed pokonaniem bramkarza nasz napastnik doznał urazu i chwilę po wpisaniu się na listę strzelców opuścił boisko. W 68 minucie prowadzenie podwyższył Bartłomiej Świniarski. Wynik ustalił z kolei Mateusz Kalinowski, który w doliczonym czasie gry zdobył swoją pierwszą ligową bramkę w barwach Marcovii.


Marcovia Marki - Wisła Maciejowice 5:0 (2:0)


Bramki:
Piotr Bazler 4' sam. 34' Przemysław Sieczko 54' Bartłomiej Świniarski 68' Mateusz Kalinowski 90'

Skład Marcovii:
Łukasz Bestry (80' Adrian Opęchowski) - Ernest Kozłowski (70' Maksymilian Górski), Dariusz Piwowarek, Artur Szleżanowski, Radosław Mędrzycki (46' Marcin Graczyk) - Mariusz Rogalski (C), Michał Ochman (70' Andrzej Pietrucha), Adrian Rowicki, Piotr Bazler (72' Mateusz Kalinowski), Tomasz Buczek (60' Bartłomiej Świniarski) - Przemysław Sieczko (54' Piotr Bielecki)

Trener: Maciej Wesołowski

Galeria

zdjecie: 105500
fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry