Marecka Szkoła Rodzenia

Tadeusz Markiewicz

 14 listopada 2017    15:21

28 listopada rusza pierwsza edycja bezpłatnego projektu dla przyszłych mam. Zapraszamy do zapisów.Mareckie Panie w stanie błogosławionym! Zapraszamy do Mareckiej Szkoły Rodzenia na bezpłatne zajęcia.

- W ich trakcie wspólnie będziemy odkrywać uroki związane z narodzinami Waszego dziecka. Otrzymacie informacje na temat przebiegu porodu, pozwalające Wam zbudować poczucie bezpieczeństwa. Poznacie metody łagodzenia bólu podczas porodu, a także zmierzycie się z mitami dotyczącymi karmienia i dowiecie się jak prawidłowo kąpać i pielęgnować Wasze maleństwo. Poza tym zostaną poruszone psychologiczne aspekty porodu zarówno kobiety jak i mężczyzny obecnego na sali porodowej - mówi  Joanna Piotrowska, koordynator projektu z Fundacji Zielone Pojęcie.

Program kursu obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne, które prowadzą: doświadczona położna, ratownik medyczny, psycholog i DOULA.

- W programie warsztatów przewidujemy instruktażowe filmy,  ćwiczenia usprawniające i relaksacyjne. Poznamy także tajniki masażu Shantalla i noszenia noworodków w chustach. Pod okiem wykwalifikowanej kadry, w kameralnym gronie, przygotujemy się do nowej roli, związanej z wydaniem na świat nowego członka rodziny - zapewnia Joanna Piotrowska.

Cykl obejmuje 14 godzin zegarowych, a zajęcia podzielone są na moduły.
Oto daty spotkań:

28.11. 17 r (wtorek) godz. 18.00 - 20.00
02.12.17 r. (sobota) godz. 10.00 - 14.15
05.12. 17 r. (wtorek) godz. 18.00 - 20.00
09.12.17 r. (sobota) godz. 10.00 - 14.15
12.12.17 r. (wtorek) godz. 18.00 - 20.00

Zajęcia będą odbywały się w przedszkolu niepublicznym Smerfusie przy ul. Szpitalnej 5 w Markach. Zgłoszenia do Mareckiej Szkoły Rodzenia należy dokonać pod numerem telefonu: + 48 503 196 058 lub na adres e-mail: mareckaszkolarodzenia@gmail.com

Liczba miejsc jest ograniczona.

- Nie zwlekajcie z decyzją. Czekamy na Was i Waszych partnerów - zachęca Joanna Piotrowska.

Projekt Marecka Szkoła Rodzenia jest finansowany z budżetu miasta Marki, koordynowany przez Fundację Zielone Pojęcie.

Galeria

zdjecie: 105543
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry