Mareccy Warcabiści na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata

Michał Suchecki UKSStruga

 15 listopada 2017    22:02

Warcabiści z mareckiego klubu UKS STRUGA powrócili z Młodzieżowych Mistrzostw Świata w warcabach, które rozgrywane były w dniach 28.10.2017 - 5.11.2017 w Dąbkach gm. Darłowo.

Wzięło w nich udział około trzystu zawodników z 18 państw: z Polski, Chin, Francji, Belgii, Holandii, Mongolii, Surinamu, Rosji, Czech, Łotwy, Niemiec, Litwy, Estonii, Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy, Węgier i Włoch.

Mamy Mistrza Świata !!!

Nasz zawodnik Bogdan Bańkowski zdobył złoty medal w warcabach tureckich. Jest to olbrzymi sukces zawodnika, klubu i naszego miasta Marki.

Cała nasza drużyna zasługuje na wielkie brawa za grę, za walkę o każdy punkt, za trudne pojedynki, które trwały wiele godzin.
Warcabistom z całego świata nie było łatwo grać z naszymi zawodnikami. Pokazaliśmy wysoki poziom przygotowania do tej imprezy, za co z całego serca dziękujemy klubowym trenerom ? Jarosławowi, Edycie i Pawłowi Sucheckim.

Możemy pochwalić się też sukcesem naszego wychowanka Artura Moczulskiego z UKS STRUGA który wziął udział w MMŚ jako sędzia rundowy.

Przedstawiamy raz jeszcze reprezentantów Polski z UKS STRUGA, biorących udział w Mistrzostwach:

kategoria dziewcząt:
do lat 10 Koszewska Adrianna
do lat 16 Adamczyk Klaudia
do lat 19 Bańkowska Marta

kategoria chłopców:
do lat 13 Waś Kacper
do lat 16 Broma Jakub
do lat 16 Banaszek Martin
do lat 19 Bańkowski Bogdan

Janusz Koszewski

Galeria

zdjecie: 105661
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry