EWA MICHALAK z poparciem mieszkańców Marek

START:    19 listopada 2017

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 17 listopada 2017    17:44

Ewa Michalak, mieszkanka Strugi,  należy do grona osób, którym śmiało można powierzyć sprawowanie funkcji radnego. Jej zaangażowanie w sprawy naszego miasta, a szczególnie Strugi jest już doskonale widoczne. Właśnie takich osób jak Ewa Michalak potrzeba Markach. Zachęcam do oddania głosu na tę kandydatkę.

Tadeusz Sienkiewicz

Prezes Rejonowej Spółdzielni Handlowej w Markach

Z Ewą Michalak poznałyśmy się w przychodni, przy okazji jej wizyt z dziećmi. Mimo, że dzieci ma już odchowane, to nadal jestem jej bliską znajomą. W jej towarzystwie miło się przebywa. Jest dowcipna i dba o dobre relacje. Jest uczciwa. Myślę, że nie odmówiłaby osobie potrzebującej. Z tego co wiem, z potrzeby serca dbała o pewne starsze, schorowane osoby. U Ewy podoba mi się, że jest śmiała i otwarta. Dobrze czuje się w wystąpieniach publicznych, np. w kościele czy na scenie. Ostatnio grała w przedstawieniu o historii naszego miasta. Jest osobą o wielu zainteresowaniach, której chce się działać, o której mówi się "gdzie diabeł nie może, tam babę pośle".

Pozdrawiam Bogumiła Szymków

Lekarz Pediatra

Ewa Michalak dała się poznać jako osoba bezinteresownie angażująca się w działalność na rzecz Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Markach. Między innymi prowadziła bezpłatne zajęcia z języka francuskiego dla mareckich seniorów, angażuje się w przedsięwzięcia społeczne na rzecz mieszkańców Marek, czego przykładem jest współorganizowanie uroczystości Ku Czci Żołnierzy Wyklętych, czy też licznych imprez rekreacyjnych dla naszych mieszkańców. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej o nietuzinkowym instynkcie społecznym. Nie mamy wątpliwości, że Ewa Michalak posiada wszelkie kwalifikacje niezbędne do reprezentowania naszych mieszkańców i zasiadania w Radzie Miasta Marki. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Markach popiera kandydaturę Ewy Michalak.

Ewelina Kryszkiewicz

Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Ewa Michalak jest osobą o silnej motywacji do pracy, lojalną, odpowiedzialną i godną zaufania. Sumienność, ambicja, zdolność analitycznego oraz elastycznego myślenia, skuteczna organizacja pracy, zarządzanie, umiejętność współpracy z ludźmi, wysokie normy etyczne i zawodowe, a także kultura osobista i doświadczenie - to jej atuty, które wzmocnią Radę Miasta Marki.

Tomasz Paciorek

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Marki

Ewa Michalak jest bardzo zaangażowana w działalność na rzecz społeczności mareckiej, a w ostatnich miesiącach szczególnie przy organizacji uroczystości związanych z obchodami 100 lecia najstarszej mareckiej parafii pw. Św. Izydora - Oracza.

W życiu kieruje się zasadami i normami postępowania opartymi na Dekalogu i nauce rzymsko-katolickiego Kościoła i bierze aktywny udział w działaniach jego organizacji. Wraz z mężem Jerzym wychowują dwójkę kilkunastoletnich dzieci.

Jej energia, dynamika, szybkość nawiązywania kontaktów, serdeczność w rozmowie, wykształcenie, dają gwarancję dobrego reprezentowania i zajmowania się sprawami  mieszkańców tego regionu Marek, z którego startuje w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Marki. Ewa Michalak jest godnym kandydatem do Rady Miasta Marki.

Zbigniew Paciorek

Prezes Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA"

Struga zasługuje na takiego reprezentanta w Radzie Miasta jak Ewa Michalak. Ewa jest osobą zaangażowaną w wiele akcji społecznych, wspólnie organizowaliśmy zbiórkę darów dla Polaków na Wschodzie, która okazała się ogromnym sukcesem, dotarliśmy prosto do domów osób potrzebujących. Jest osobą energiczną, nie boi się nowych wyzwań, bardzo skuteczna w działaniu. Jest osobą pracowitą i bardzo wrażliwą na ludzka krzywdę, zawsze podchodzi z dużym szacunkiem do ludzi, niezależnie od stanu posiadania. Często po czasie dowiadujemy się od innych ludzi o jej dobroczynnym działaniu. Osoba wykształcona, wieloletni nauczyciel oświatowy. Głos oddany na Ewę Michalak nie będzie głosem straconym.

Artur Rytel-Andrianik

Prezes Fundacji "Righteous for the world".

Ewa Michalak aktywnie działa na rzecz mieszkańców Marek. Struga zostanie powierzona w dobre, rozsądne, bezpieczne i kobiece ręce. Ja, zawsze mogłem liczyć na pomoc i zaangażowanie Ewy. Jeśli oddacie Państwo swój głos w wyborach 19 listopada 2017 r. na Ewę Michalak - nie będzie to głos stracony. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz zachęcam do oddania głosu na Ewę Michalak. Jedyna kobieta na karcie do głosowania.

Dariusz Chmielewski

Komandor Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Monte Cassino

Ewa Michalak dała się poznać jako dobra organizatorka mareckich pikników, imprez artystycznych i plenerowych. W ostatnim czasie wiele serca włożyła w organizację jubileuszowych obchodów 100-lecia najstarszej mareckiej parafii Św. Izydora, za co jesteśmy jej niezmiernie wdzięczni. Nie mam wątpliwości, że cecha dobrej organizatorki jest jej wielkim atutem przy ubieganiu się o stanowisko radnej Miasta Marki. Osobiście cieszę się, że Ewa Michalak jest osobą, która czuje potrzebę promowania lokalnej historii naszego miasta w celu zachowania jego tożsamości dla przyszłych pokoleń i ugruntowania  pozycji w regionie. Bardzo pozytywnie i z wielką wdzięcznością wspominam naszą współpracę w przygotowaniu mareckich przedstawień  promujących historię rodziny Briggsów, w których Ewa Michalak doskonale wciela się w rolę gosposi rodziny Briggsów - Jadzi,  jak również skoligaconej z Briggsami - Eugenii Wedel - żony słynnego producenta czekolady, Emila Wedla.

Bogusława Sieroszewska

Nauczycielka języka angielskiego, autorka scenariuszy przedstawień teatralnych o Briggsach

Galeria

zdjecie: 105766
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry