Spotkanie z Dariuszem Dziekanowskim w Markach!

START:    1 grudnia 2017

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 23 listopada 2017    10:38

W imieniu Stowarzyszenia PROJEKT MARKI zapraszam na wyjątkowe spotkanie z Dariuszem Dziekanowskim ? byłym piłkarzem, reprezentantem Polski w latach 1981-1990 (w dziesiątce najlepszych strzelców w historii naszej reprezentacji), zawodnikiem m. in. Legii Warszawa (Mistrzostwo Polski: 1993/1994), Celtic Glasgow, przewodniczącym Klubu Wybitnego Reprezentanta, komentatorem telewizyjnym. Współorganizatorem wydarzenia jest AKADEMIA PIŁKARSKA MARCOVIA MARKI, partnerem zaś KSIĘGARNIA ELPAT. Spotkanie organizowane przy współpracy z UM Marki.

Zachęcamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym spotkaniu, w szczególności naszych młodych, mareckich piłkarzy, ich rodziców, trenerów, opiekunów oraz wszystkich kibiców.

PLAKAT SPOTKANIE www.jpg

Galeria

zdjecie: 105989
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry